O nás

Prostřednictvím RSJ Land dlouhodobě investujeme do zemědělské půdy v České republice. Naše portfolio tvoří přes 4 000 hektarů půdy, které již mnoho let pronajímáme našim zemědělským partnerům. Náš tým je součástí investiční skupiny RSJ.

Co děláme

Jsme dlouhodobým investorem. Nakupujeme zemědělskou půdu vhodnou především pro rostlinnou výrobu v těch nejúrodnějších regionech České republiky. Naše portfolio se skládá/tvoří z více než 3 500 ha půdy.

Naše filozofie

Zemědělskou půdu vlastníme dlouhodobě

Dlouhodobě podporujeme rozvoj českého zemědělství a nastavením férových vztahů na námi vlastněné půdě chceme jít příkladem.

Půdu vnímáme jako bohatství, které je nutné zachovat a zároveň dále zhodnocovat a starat se zejména o její kvalitu. Naše pozemky proto pronajímáme zodpovědným zemědělcům, kteří sdílejí naše hodnoty dlouhodobého a udržitelného hospodaření.

Naším zájmem je konsolidace vlastnictví zemědělské půdy v České republice do rukou zodpovědných vlastníků.

ph

Naše služby

Vlastníte půdu a zvažujete její prodej?

Vykupujeme zemědělskou půdu za férové ceny. Pokud uvažujete o prodeji a chcete, aby půda byla i nadále dobře obhospodařována a zůstala v českých rukou, obraťte se na nás. Zájem máme o jakoukoli zemědělskou půdu, především o větší výměry nad 5 ha. Vykupujeme ale i menší pozemky, a to zejména v lokalitách, kde již pozemky máme či kde spoluvlastníme podíly.

Budeme rádi za vaši zprávu, i pokud víte o dalších pozemcích vhodných k nákupu či s námi chcete navázat jinou obchodní spolupráci.

Přejete si vlastit půdu z našeho portfolia?

Vlastníme i pozemky, které nejsou do dlouhodobé držby vhodné. Při prodeji takových pozemků spolupracujeme s obchodním partnerem. V případě vašeho zájmu o odkoupení konkrétního pozemku v našem vlastnictví nám napište zprávu. K posouzení přistupujeme vždy individuálně.

Vlastníte půdu, na které hospodaříte a potřebujete finance na rozvoj?

Díky naší dlouholeté spolupráci s řadou zemědělců víme, že peníze uložené v půdě se dají využít i pro rozvoj vaší společnosti. Nabízíme výkup půdy, na které hospodaříte a následné uzavření dlouholeté pachtovní smlouvy, abyste měli jistotu pokračování v hospodaření na těchto pozemcích. 

Máte zájem o pronájem námi vlastněné půdy?

Chcete-li pachtovat některý z našich pozemků, určitě nám dejte vědět. Brzy se s vámi spojíme a spolupráci prodiskutujeme.

Kontakt

Spojte se s námi

Michal Syrovátko

Obchodní ředitel

Email: michal.syrovatko@rsjinvest.com

Telefon: +420 603 937 529

Jana Gorylová

Evidence pozemků, správa pachtovních smluv

Email: jana.gorylova@rsjinvest.com

Telefon: +420 732 179 036

Markéta Kolářová

RSJ Land II

Email: pozemky@rsjinvest.com

Telefon: +420 779 998 363

RSJ Land I s.r.o.

Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1

IČO: 24736287

DIČ: CZ24736287

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 170038.

 

RSJ Land II s.r.o.

Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1

IČO: 04277201

DIČ: CZ04277201

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 245221.

*
*
*
*
Odesláním formuláře beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů.